طلا و جواهر

عروس رویایی به سبک سواروسکی Swarovski شوید

دخترها از کودکی عروس رویایی در ذهنشان عروسی است با لباس پرنسسی و جواهرات خاص ، زیبا و چشمگیر که زیبایی عروس را دوچندان می کند.

دخترها از کودکی عروس رویایی در ذهنشان عروسی است با لباس پرنسسی و جواهرات خاص ، زیبا و چشمگیر که زیبایی عروس را دوچندان می کند. در ادامه شما را با برند خاص و رویایی سواروسکی آشنا می کنیم.

عروس رویاییعروس رویایی

کمپانی سواروفسکی (Swarovski) (سواروسکی) یک شرکت تولید جواهرات برش خورده خاص و لنزهای قوی و یکی از بزرگ‌ترین و بهترین شرکت‌های تولیدات صنایع اپتیک در جهان است که طی بیش از یک قرن سابقه‌ای درخشان در تولیدات اپتیکی، جواهرات و کریستال دارد. به جرات می‌توان گفت که هیچ دوستدار جواهراتی وجود ندارد که نام زاواروفسکی را نشنیده باشد و حتی می‌توان به جواهرسازانی اشاره کرد که به دنبال تراش‌های خاص و منحصر به فرد برای جواهرات گران قیمت خود هستند.

جواهرات سواروسکی Swarovskiسرویس جواهرات سواروفسکی

«دانیل سواروفسکی» در ۲۴ اکتبر سال ۱۸۶۲ در جمهوری چک به دنیا آمد و در ابتدای کار در کارگاه برش شیشه و کریستال در حکومت سلطنتی اتریش کار می‌کرد. کریستال‌های سواروفسکی با افزایش شکست نور در ساخت جواهرات، مجسمه، طراحی لباس و نورپردازی خانه‌ها و چراغ‌ها استفاده می‌شدند که تمام مجسمه‌های تولیدی با آرم یک گل تولید می‌شدند. البته در سال ۱۹۸۸ این گل تبدیل به یک قو شده و نشان آن تغییر کرد.

 

سرویس طلای عروس برند سواروسکیسرویس طلا سواروفسکی

او در سال ۱۸۹۲ با بهره‌گیری از دستگاه‌های برش الکتریکی به تولید جواهرات خاص پرداخت.دانیل زاواروفسکی نیز که در سال ۱۸۹۵ با استفاده از برش الکتریکی دست به تولید جواهرات زده بود و با خانواده‌اش کمپانی خود را اداره می‌کرد، دست به گسترش کمپانی خود زد.

 

سرویس جواهرات عروس سواروفسکی

 

محصولات زاواروفسکی جوایز زیادی را در کشورهای مختلف نصیب خود کرد که نشان دهنده استقبال جهانی و محبوبیت زاواروفسکی در بین مشتریان بود.

 

سواروسکیسرویس جواهرات


بیشتر بخوانید :

به تازگی ویکتوریا سواروسکی ازدواج کرده و لباس عروس خاص و زیبای او بسیار جنجال برانگیز و خبر ساز بوده است:

ویکتوریا سواروسکیویکتوریا سواروسکی

ویکتوریا سواروسکی وارث سنگ های کریستالی برای مراسم خود یک دست لباس عروس ۴۶ کیلوگرمی به تن داشت که خودش با کمک طراحی از دوبی به نام مایکل سینکو آن را طراحی کرده بود.

لباس 700000 پوندی سواروسکیلباس ۷۰۰۰۰۰ پوندی سواروسکی

گفته می شود این لباس بیش از۷۰۰،۰۰۰پوند قیمت داشته و مزین به ۵۰۰،۰۰۰ سنگ کریستالی سواروسکی ، گل های برش لیزری و تزئینات دیگر است.

 کریستال سواروسکیکریستال سواروسکی

لباس عروس گیپور و تور ویکتوریا سواروسکی با یک تور و دنباله هشت متری و همچنین کفش های پاشنه دار برند جیمی چو کامل شده است.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا