اکسسوری

پیشنهادی از زیباترین و خاص ترین های مدل حلقه ازدواج

برخی از عروس خانم ها حلقه هایی پر زرق و برق با نگینهای بزرگ می پسندند و عده ای نیز هستند که انواع مدل حلقه ازدواج ساده را دوست دارند.

برخی از عروس خانم ها حلقه هایی پر زرق و برق با نگینهای بزرگ می پسندند و عده ای نیز هستند که انواع مدل حلقه ازدواج ساده را دوست دارند. طراحان و فروشندگان طلا و جواهرات به خوبی تمام سلایق را پوشش داده اند و با گشتی چند ساعته به راحتی میتوانید حلقه ازدواج مورد علاقه تان را بیابید.

معرفی جدیدترین مدل حلقه ازدواج از ساده تا طرح های زیبا و پیچیده

حلقه ازدواج هم سلیقه ای است و هم بستگی به این دارد که در زندگی روزانه و به هنگام کار باعث آزارتان نشود. البته خانمها اغلب یک حلقه برای استفاده روزانه شان دارند و حلقه ای با نگین و کار شده برای میهمانیها. اما اغلب آقایان ترجیح می دهند یک حلقه داشته باشند و اگر جزو آن عده ای باشند که حتما خودشان را ملزم به استفاده از حلقه ازدواج میدانند ترجیح می دهند حلقه ای را انتخاب کنند که در فعالیتهای روزانه شان برایشان دردسرساز نشود.

چند مدل حلقه ازدواج ساده

حلقه های ازدواج ساده علاوه بر اینکه در استفاده روزانه کاربردی تر هستند چند مزیت دیگر نیز دارند و آن این است که هیچ گاه از مد خارج نمیشود. با یک شستشو و یا پرداخت ساده نیز به زیبایی روز اولش می شود. البته همیشه هم اینطور نیست که انتخاب حلقه ساده دلیل بر این باشد که میخواهند راحت باشد، بعضی ها کلا ساده پسند هستند و سبک و استایل مینی مالیستی را می پسندند.

معرفی چند مدل حلقه ساده

حلقه ازدواج نگین دار

کم نیستند کسانی که علاقه خاصی به سنگهای قیمتی دارند و دوست دارند که حلقه شان حتما یک یا چند نگین قیمتی بر روی خود جای داده باشد.از سنگهایی که معمولا در انواع مدل حلقه ازدواج استفاده می شوند برلیان ( الماس ) یاقوت، زمرد، توپاز و … می توان نام برد. بعضی ها هم اعتقاد خاصی دارند که حتما بر روی حلقه ازدواجشان باید سنگ ماه تولدشان باشد چون برایشان خوش یمنی می آورد.

آشنایی با چند مدل حلقه نامزدی نگین دار

مدلهای عجیب و غریب در حلقه ازدواج

برویم به معرفی چند مدل حلقه ازدواج پیچیده و یا مدلهای عجیب. این مدلها مخصوص عروس و دامادهایی است که همیشه دوست دارند خاص باشند و اغلب چیزهایی را بپوشند و یا استفاده کنند که کمتر کسی به سراغ آنها میرود به همین علت همیشه سبک خاص خودشان را دارند. البته این مدلهایی که معرفی شده آنقدرها هم عجیب و غریب نیستند اما نسبت به حلقه نامزدی و ازدواجهای ساده در ساخت و طرحشان کمی پیچیدگی وجود دارد.

چند مدل حلقه ازدواج با طرح های پیچیده

حلقه ازدواج در دست راست یا چپ ؟

در ایران همه حلقه ازدواج را در دست چپشان می کنند و در بین بعضی ها هم این رواج دارد که حلقه نامزدی را در دست راست می کنند و حلقه ازدواج را در دست چپ.

در فرهنگهای مختلف اندکی تفاوت دارد و پیشینه های تاریخی خاصی برای انتخاب دست چپ یا راست برای حلقه ازدواج دارند.

در مصر و رم باستان عقیده داشتند که از انگشت انگشتری دست چپ رگی مستقیم به قلب می رسد و اگر عروس و داماد حلقه را در انگشت دست چپ بکنند قلبشان به هم نزدیکتر می شود.

 

در هند باستان هیچ گاه حلقه را در دست چپ نمیکردند چون اعتقاد داشتند که تنها دست راست پاک و مناسب حلقه ازدواج است.

در بین یهودیان رسم اینگونه بوده است که حلقه نامزدی را در انگشت اشاره دست راست می کرده اند و بعد از ازدواج انگشتر را به انگشت انگشتری همان دست منتقل میکردند.

در انتها باید بگوییم که انتخاب اینکه حلقه ازدواجتان در کدام دستتان باشد تنها و تنها به سلیقه و خواست خودتان بستگی دارد. پس هر گونه که دوست دارید عمل کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا