گالری

ست های اسپرت عروس و داماد

چند سالی هست که مد شده قبل از مراسم عروسی ، عروس و داماد ست اسپرت و ستهای دیگری را در نظر می گیرند و به هنگام عکاسی استفاده میکنند

چند سالی هست که مد شده قبل از مراسم عروسی و عکس با لباسهای عروس و دامادی ، عروس و داماد لباسهای اسپرتی با هم سِت می کنند و به اصطلاح مرسوم عکسهای اسپرت می گیرند . در ادامه چند ست اسپرت عروس و دامادی را می بینید :

 

ست اسپرت عروس و داماد

ست اسپرت از کجا بخریم ؟

سوال خیلی از عروس و دامادها و دیگر زوجهای جوان این است که ست هایی که در اینترنت و جاهای مختلف عکسهایش را می بینند از کجا تهیه کنند !! بهترین راه برای آنکه در کمترین زمان با راحت ترین روش تیشرتهای ست مورد علاقه تان را داشته باشید این است که چند مدلی را انتخاب کنید و به جاهایی که چاپ بر روی تیشرت را انجام میدهند مراجعه کنید و طرح های مورد علاقه تان را سفارش دهید، حتی می توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و خودتان برای طرح روی تیشرت ایده بدهید، مثلا از عکسهای دونفره تان استفاده کنید و نیمی از عکس را بر روی یک تیشرت و نیمی دیگر را بر روی تیشرت دیگر چاپ کنید و با قرار گرفتن در کنار هم عکس را به طور کامل خواهید داشت.

لباسهای ست اسپرت مخصوص عکاسی

ست اسپرت عروس و داماد

البته کارایی ست اسپرت تنها برای عکسهای پیش از عروسی نیست، اگر از آن زوج هایی هستید که همیشه دوست دارید که لباسهایی ست و هماهنگ بپوشید این مدلها بسیار کارآمد خواهد بود. البته برای زیبایی و جذابت هر دو هم که شده پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید برای حضور در هر جشن و مراسم و برنامه ای لباسهایی را بپوشید که با هم هماهنگ باشد و البته این به این معنی نیست که عمده وقت و پولتان بابت ست کردن لباسهایتان با هم برود، بلکه شما میتوانید همان لباسهایی را که دارید به درستی با هم هماهنگ کنید.

ست سوییشرت مخصوص زوج های جوانپیشنهادی برای مدل ست اسپرت زوج ها

تیشرت های ست مخصوص عکسهای پیش از عروسی

پیشنهاد دیگر ما این است که حتی اگر سالی یکبار هم اختصاص می دهید به خرید لباس، میتوانید با سلیقه هر دو لباسهایی را انتخاب کنید که با هم ست باشد، و البته داشتن چند ست اسپرت در کمد لباستان همیشه از رفتن به پیک نیک تا مهمانی های دورهمی دوستانه به کارتان می آید.

 

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا