داماد

تنها با انجام این نکات ریز،داماد شیک و خاصی شوید!

خرید کت و شلوارتان را نگذارید دقیقه ۹۰ اگر میخواهید یک داماد شیک و خوش تیپ شوید، بهتر است که برای خودتان هم وقت بگذارید و برای شیک پوشیتان برنامه ریزی کنید.

اغلب به علت مشغله ها و درگیری های قبل از عروسی و هزینه ها دامادها کمتر به خودشان و پوشش و آرایششان اهمیت میدهند و اغلب در دقیقه ۹۰ خرید کت و شلوار را انجام میدهند. اگر میخواهید یک داماد شیک و خوش تیپ شوید، بهتر است که برای خودتان هم وقت بگذارید و برای شیک پوشیتان برنامه ریزی کنید.

اگر میگوییم داماد شیک و خاص باشید منظور صرف هزینه های نجومی نیست

بعضی ها تا به لغت شیک و خاص و منحصر به فرد میرسند فکر میکنند که حتما باید کت ۱۰ میلیونی و کفش ۵ میلیونی و در کل پای هزینه های سرسام آور در میان باشد. اما کافیست تنها نکات ریزی که شاید به چشمتان نیاید را رعایت بکنید. موهایی مرتب و آراسته ، کت و شلواری که کاملا با اندامتان متناسب باشد. انتخاب درست بین پاپیون و کروات و …. همه و همه از شما دامادی شیک میسازد.

در ادامه با توضیحات بیشتر به نتایج بهتری می رسید :

طرز صحیح بستن کراوات و پاپیون را یاد بگیرید

بعد از انتخاب بین پاپیون و کراوات، اگر بلد نیستید که خودتان به تنهایی آن را ببندید حتما تمرین کنید و یاد بگیرید. به اندازه کافی هم ویدئو و عکسهای آموزش چگونه بستن کراوات و پاپیون وجود دارد. پس یک بار برای همیشه یاد بگیرید و نگذارید در روز عروسی برایتان مشکل ساز شود.

ابتدایی ترین اصل یک داماد شیک پوش انتخاب درست بین پاپیون و کراوات است

به کفشتان بیش از همه چیز اهمیت دهید

از قدیم گفته اند که در لحظه ورود به جایی کفش شما نشانه شخصیت شماست، پس مهم است که کفشی تمیز و مرتب به پا داشته باشید. پس دومین نکته بسیار مهم برای یک داماد شیک پوش کفشهایش است. برای خرید کفش تا میتوانید دست و دلباز باشید و بهترین و قشنگترین کفش را خریداری کنید. البته حتما به این نکته اهمیت دهید که در کنار زیبایی ، راحتی هم داشته باشد تا در شب عروسی دچار مشکل نشوید.

شب عروسی زمان انتخاب مدلهای جدیدی برای موهایتان نیست

اگر از آن دسته افراد هستید که مدلهای مختلف مو را در زمانهای مختلف امتحان کرده اید و از این مطمئن هستید که چند مدل مو هست که به صورتتان می آید و میخواهید در شب عروسی متفاوت تر از چند ماه گذشته باشید، میتوانید یکی از مدلهای انتخابی خود را به آرایشگرتان پیشنهاد دهید. مهمترین نکته این است که همان روز عروسی برای کوتاهی و اصلاح مو نروید ، حتما یک هفته قبل بروید تا در شب عروسی رد قیچی بر بروی موهایتان نباشد.

اما اگر همیشه یک مدل مو داشته اید دیگر الان زمان امتحان کردن مدل جدیدی نیست، چون ممکن است یک ریسک باشد و برای همه کمی عجیب و غریب به نظر برسد. این نکته در رابطه با ریش و سبیل هم صدق میکند، حواستان باشد که تغییرات زیاد و اساسی ظاهر برای شب عروسی نیست.

پس برای داماد شیک بودن حتما نیاز به تغییرات عجیب و غریب نیست. مهمترین اصلا مرتب بودن است.

سعی کنید که تغییرات اساسی ظاهری را برای روز عروسی نگذارید

به کمربند آری بگوییم ؟

بعد از انتخاب کت و شلوار مناسب که مهم ترین قسمت خرید برای داماد است و حتما باید برای آن به خوبی وقت بگذارد و کت و شلواری را انتخاب کند که حتما با اندامش متناسب باشد و به خوبی بر روی بدنش بنشیند، به سراغ اکسسوری ها میروید. اکسسوری که در این قسمت در باره اش صحبت می شود کمربند است. عده ای میگویند که داماد نباید کمربند ببندد، اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما از یک کمربندی زیبا و شیک استفاده کنید. اگر دلتان بخواهد کتتان را در بیاورید که یک کمربند زیبا و شکلی تکمیل کننده تیپتان است. اما چه با کت و چه بی کت ، کمربند از آن اکسسوری هایی است که به شیک پوشی شما کمک میکند.

نکته : 

البته باید این نکته را یادآوری کنیم که چند سالی است مدلی از کت و شلوار مد شده که کمری از جنس ساتن به رنگ کت و شلوار یا با رنگی متفاوت بر روی کمر شلوار داماد قرار میگیرد. و باید اضافه کنم که اگر در هر صورت از آن دسته هستید که دلتان میخواهد با کت و شلوار دامادیتان از کمربند استفاده نکنید حتما به خیاطتان یادآوری کنید که جای کمربند را بر روی شلوارتان نگذارد.

دو لباس برای یک شب ؟!

منظور از داماد شیک پوش این نیست که در شب عروسی فشن شو بگذارد و یک مدل لباس برای عصر بپوشد و یک مدل برای شب. شاید این تئوری برای آن زمان که عروسی ها از ظهر با عقد شروع میشد و بعد به عصر و شب ختم میشد مناسب بود، اما امروزه که اکثرا عروسی ها نهایت ۵-۶ ساعت است پوشیدن دو دست لباس در یک شب خیلی جالب و مناسب نیست. تنها پیشنهاد ما به شما این است که اگر علاقه به جلیقه دارید میتوانید در آخرهای عروسی کتتان را در بیاورید و از جلیقه که ست کت و شلوارتان است استفاده کنید. به این صورت دو ظاهر متفاوت نیز خواهید داشت.

خوش بو باشید

برای کفش گفتیم که بهتر است خوب هزینه کنید. در رابطه با عطر و ادکلن هم پیشنهاد ما به شما این است که خوب خرج کنید و عطری را انتخاب کنید که ماندگاری بوی خوبی داشته باشد و از بوهای گرم و شیرین یا گرم و تلخ استفاده کنید که ماندگاری بیشتری دارد.

هماهنگی با عروس

برای گل داخل جیبتان از گلی استفاده کنید که در دسته گل عروس وجود دارد و حتی برای پوشت ( دستمال داخل جیب ) هم میتوانید از رنگ ساتن دور دست گل عروس و یا رنگهای موجود در دسته گل عروس استفاده کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا