آرایش داماد

مناسب ترین مدل مو داماد کدام است؟!

مدل مو داماد از آن لحاظ بسیار مهم است که تنها آرایش داماد است و حتما باید به نحوی انتخاب شود که با فرم صورت همخوانی داشته باشد

مدل مو داماد از آن لحاظ بسیار مهم است که تنها آرایش داماد است و حتما باید به نحوی انتخاب شود که با فرم صورت همخوانی داشته باشد تا چهره ای شیک و زیبا برای داماد در مراسم عروسی به ارمغان بیاورد. در پایان این مقاله با فرم های مختلف صورت و مدلهای هماهنگ با این فرم ها آشنا می شوید.

مدل مو داماد

مدل مویتان را تغییر ندهید

اگر همیشه موهایتان را یک مدل خاص اصلاح میکنید برای مراسم عروسی هم از همان سبک پیروی کنید و سعی نکنید مدل مویی را انتخاب کنید که تا به حال امتحان نکرده اید. شب عروسی وقت ریسک کردن بر روی ظاهر نیست.

اگر همیشه موهایتان را یک مدل خاص اصلاح میکنید برای مراسم عروسی هم از همان سبک پیروی کنید

آرایشگاهی را انتخاب کنید که از کارش اطمینان دارید

آرایشگری که همیشه برای آرایش و اصلاح مو به سراغش میروید با فرم صورت و مدل موهایتان آشناست و دیگر میداند بهترین مدل برای شما کدام است. پس سعی کنید برای روز عروسیتان هم به سراغ آرایشگاه همیشگیتان بروید تا خیالتان راحت باشد که اشتباهی رخ نمیدهد.

 پس سعی کنید برای روز عروسیتان هم به سراغ آرایشگاه همیشگیتان بروید

هرگز و هرگز در روز عروسی موهایتان را کوتاه نکنید

بهترین زمان برای اصلاح موها یک هفته قبل از روز مراسم است، موها پس از کوتاه شدن حالت خوبی به خود نمیگیرند و رد قیچی بر روی آنها باقی میماند. پس کوتاهی و اصلاح موهایتان را برای روز عروسی نگذارید .

بهترین زمان برای اصلاح موها یک هفته قبل از روز مراسم است

روز قبل از عروسی را بگذارید برای اصلاحاتی که شاید نیاز باشد، مثلا اگر قسمتی از موها کوتاه و بلند است و یا تمیز کردن پشت گردن و کنار گوشها .

در هنگام انتخاب مدل مو داماد فرم صورت را هم در نظر بگیرید

چه در خانمها و چه در آقایان حتما باید برای انتخاب مدل موی مناسب ، به فرم صورت توجه داشت ، و این برای داماد که درواقع تنها آرایش داماد محسوب می شود از اهمیت بیشتری برخوردار است.

مدلهای پیشنهادی مو برای فرم های مختلف صورت

مدلهای پیشنهادی مو برای فرم های مختلف صورت

اگر دارای صورتی با فرم بیضی هستید میتوانید انواع مختلف مو را انتخاب کنید.

اگر دارای صورتی با فرم مربع هستید بسیار خوش شانس هستید، همانطور که در خانمها صورت بیضی طرفدار دارد ، صورت مربع در مردان به این خاطر که بر جذابیتشان می افزاید، بسیار پر طرفدار است. شما هم در انتخاب مدل مو میتوانید آزادانه تصمیم بگیرید.

اگر دارای صورتی با فرم بیضی هستید میتوانید انواع مختلف مو را انتخاب کنید.

اگر دارای صورتی با فرم کشیده هستید، پیشنهاد میشود از مدلهایی انتخاب کنید که صورتتان را کشیده تر نشان ندهد. کناره های موها را بیش از اندازه کوتاه نکنید.

اگر دارای صورتی با فرم گرد هستید بهتر است از مدلهایی انتخاب کنید که کمی به صورتتان زاویه اضافه کند. اگر ریشی کوتاه داشته باشید صورتتان را زیباتر نشان میدهد.

اگر دارای صورتی با فرم کشیده هستید، پیشنهاد میشود از مدلهایی انتخاب کنید که صورتتان را کشیده تر نشان ندهد

اگر دارای صورتی با فرم گرد هستید بهتر است از مدلهایی انتخاب کنید که کمی به صورتتان زاویه اضافه کند.مدل مو داماد

آرایش مو داماد

و کلام آخر اینکه هر کسی در طول عمر خود آنقدر شاید مدلهای مختلف مو را امتحان کرده باشد که دیگر میداند کدام مدل بیشتر با صورتش هماهنگ است، اما اگر شک دارید و اطمینان ندارید و فکر میکنید شاید با مدل مو دیگری جذاب تر شوید بهتر است با یک آرایشگر حرفه ای مشورت کنید.

ومدلی پیشنهادی برای مو داماد

3 دیدگاه

3 Comments

 1. غزاله

  مرداد ۳, ۱۳۹۶ at ۶:۱۰ ق.ظ

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران
  وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 2. آرگان

  خرداد ۱۹, ۱۳۹۷ at ۷:۱۵ ق.ظ

  سلام . من از گوگل اتفاقی اومدم اما جالبه برام ۳۰ دقیقست اینجا دارم . با اجازتون اینجا برای دوستم تو واتس اپ فرستادم . ممنون

 3. لیمو

  تیر ۲, ۱۳۹۷ at ۴:۵۶ ب.ظ

  سلام جالبه برام از وقتی اومدم سایتتون ۱ ساعت گذشته و متوجه نشدم خخخخ هرچی میچرخم اینجا قسمت هایی که دوست دارم پیدا میکنم سایت خوبی پیدا کردم ولی سر سری سایتتونو دیدم حالا سایتتونو تو گوشیم سیو کردم وقتم ازاد شد میام دوباره میبینم ممنون

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا