نامزدی

اگر قصد برگزاری جشن نامزدی دارید این توصیه ها را در نظر داشته باشید!

برگزاری جشن نامزدی بسیار سلیقه ای است و از آن مراسمی است که هر کس بر طبق رسوم خانوادگی خودش عمل میکند اما میتوان با ایده هایی خلاق جشن زیباتری برگزار کرد

برگزاری جشن نامزدی بسیار سلیقه ای است و از آن مراسمی است که هر کس بر طبق رسوم خانوادگی خودش عمل میکند و ممکن است خانواده ای آنقدر برایش اهمیت داشته باشد که جشن نامزدی را مانند مراسمی باشکوه برگزار کند و در مقابل خانواده هایی هم هستند که نامزدی را به عنوان رسم نمیدانند و در حد یک مهمانی برای آشنایی خانواده های هر دو طرف برگزار میکنند.

برگزاری جشن نامزدی

ایده های ویژه برای برگزاری جشن نامزدی

شاید دوست داشته باشید که در برگزاری جشن نامزدی تان ایده هایی خاص و ویژه را دنبال کنید تا شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای خودتان و مهمانانتان ثبت کنید.

در ادامه با ما همراه باشید :

گیفت نامزدی

به تازگی مرسوم شده است که در مراسم نامزدی یک هدیه یا گیفت به مهمانان حاضر در جشن داده میشود. برای این گیفت ها گزینه های زیادی وجود دارد، مکانهایی وجود دارند که شیرینی و کوکی هایی مخصوص این مراسم را طراحی و آماده میکنند ، این میتواند یکی از گزینه ها باشد.

ایده دیگر برای گیفت نامزدی میتواند شیشه های کوچکی باشد که داخل آنها میتواند از گیاههای طبیعی کوچک باشد تا دانه های نقل و یا عروسم تزئینی کوچک و خیلی ایده های دیگر که تمام اینها را میتوانید از مغازه هایی که مشخصا در کار فروش اجناس تزئیناتی و گیفت و هدایا برای مناسبتهای مختلف هستند، تهیه کنید.

 

امروزه مد شده است که در هنگام برگزاری مراسم نامزدی به مهمانان گیفت هایی داده میشود

حتی میتوانید عکسی دونفره از خودتان به مهمانان هدیه کنید و یا پرنده های کوچک لعابی که به تازگی زیاد همه جا دیده میشوند و بر روی پرنده اسم خودتان یا شعری بنویسید و عکس دو نفره تان را بر روی آن چاپ کنید.

میتوانید برای گیفت نامزدی پاکتهایی را تهیه کنید و داخل آنها هدایایی را قرار دهید

میتوانید پاکتهایی را در نظر بگیرید و داخل آنها یک کوکی به همراه عکسی از عروس و داماد و یک گل گوچک مصنوعی قرار دهید. انتخاب گیفت نامزدی بسیار بستگی به خلاقیت و سلیقه عروس و داماد دارد.

برای برگزاری جشن نامزدی یک تم رنگی داشته باشید

همانطور که در قسمت لباس نامزدی قید کردی، بهتر است که لباس نامزدی سفید و شیری و در کل در تم لباس عروس نباشد. سعی کنید از رنگهای متفاوتی برای لباس نامزدی استفاده کنید و حتی عروس و داماد میتوانند رنگ لباسشان را ا هم ست کنند. بعد از انتخاب رنگ لباس نامزدی از همان رنگ به عنوان تم رنگی در برگزاری مراسم نامزدیتان استفاده کنید

از گلها و ربانها و بادکنکهایی با تم رنگی هماهنگ با لباستان استفاده کنید ، فقط در نطر داشته باشید که تم را میتوانید از طیف رنگی روشن تا تیره لباستان حتی رنگهای مکمل یا متضاد لباستان انتخاب کنید.

برای جشن نامزدی یک تم رنگی انتخاب کنید تا سالن جشنتان زیباتر و جذابتر شود

 

عکسی دونفره از خودتان را بر روی مقوا و یا بومی سفید چاپ کنید و از مهمانان درخواست کنید که هر کدام بر روی آن جمله ای با نام خودشان بنویسند و از این به عنوان تابلویی پر از خاطره در خانه تان نگهداری کنید.

تابلویی از خاطرات با قاب عکستان درست کنید

همیشه عکسهای قدیمی حس زیبا و خوبی را منتقل میکنند و اغلب سرگرم کننده و جذاب هستند. دو میز تهیه کنید و عکسهای نامزدی و عقد پدر و مادر هر دو طرف را بر روی آن بگذارید، حتی میتوانید عکسهایی که آن زمان با مهمانانشان هم گرفته اند بگذارید.

بسیار برای مهمانان جذاب و لذت بخش خواهد بود و برای پدر و مادرها هم یک سورپرایز خوبی خواهد بود.

در برگزاری جشن نامزدی برای پدر و مادرتان هم یک سورپرایز داشته باشید

 

حلقه عاشقانه

حلقه ای زیبا از عکسهای دو نفره تان از روز آشنایی تا روز نامزدی را تهیه بکنید و پیامهایی عاشقانه را همراه آن بکنید و در جایی مناسب را برای آنها در سالن نامزدی اتخاب کنید. این حلقه را با گلهایی تزئین کنید.

در روز نامزدی حلقه ای تهیه کنید و عاشقانه هایی را بر روی آن برای یکدیگر بنویسید

 

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا