اکسسوری عروس

۵ کلید طلایی در انتخاب دسته گل عروسی

برای انتخاب دسته گل عروسی بهتر است از مدل لباس عروس گرفته تا فصلی که در آن جشن عروسی برگزار می شود در نظر گرفته شود و بر طبق قواعد خاصی باشد.

خرید دسته گل عروسی باید بر اساس قانون و قواعد خاصی باشد تا زیبایی و ظرافت آن بیشتر به چشم بیاید. برای انتخاب دسته گل عروس بهتر است از مدل لباس عروس گرفته تا فصلی که در آن جشن عروسی برگزار می شود در نظر گرفته شود. ما این قانون و قواعد را خیلی کوتاه و مفید به شما یاد می دهیم تا بتوانید برای روز عروسیتان انتخاب مناسبی داشته باشید.

دسته گل عروسی و هماهنگی آن با لباس عروس

شاید باورتان نشود اما از لباس گرفته تا مدل مو و اکسسوری عروس و دسته گل عروس، همه و همه باید در هماهنگی کامل با یکدیگر باشد تا زیبایی عروس را دوچندان کند. به هنگام انتخاب دسته گل عروسی باید مدل لباس عروستان را در نظر داشته باشید. برای یک لباس با دنباله بلند در صورتی که قد بلندی دارید پیشنهاد ما به شما دسته گل آبشاری است و اگر مدل لباس عروس شما پرنسسی است بهترین انتخاب برای شما دسته گل گرد است.

راهنمای انتخاب دسته گل عروسی

دسته گلی همرنگ فصل

برای انتخاب دسته گل عروسی فصلی را که جشن عروسی در آن قرار است برگزار شود در نظر بگیرید. بهترین رنگها برای فصل پاییز قرمز، زرد و نارنجی. برای فصل زمستان سفید، نقره ای و طلایی ؛ است و برای بهار با انتخاب رنگهای صورتی، آبی، بنفش و سبز با فصل همرنگ شوید. بهار بهترین فصل برای انتخاب دسته گلی متنوع است، در این فصل دست شما در انتخاب تمام رنگها باز است و می توانید انتخابهایی از بین گلهای زرد و قرمز و نارنجی نیز داشته باشید.

انتخاب مدل دسته گل عروس متناسب با فصل

البته اگر آنقدری اهل ریسک نیستید که دسته گلی با ترکیب رنگهای بهاری و یا پاییزی به دست بگیرید میتوانید دسته گل عروس با رزهای سفید و تزئیناتی زیبا انتخاب کنید.

هماهنگی دسته گل عروسی با اندامتان

به هنگام انتخاب دسته گل عروس بهتر است به اندازه آن توجه کنید، دسته گلی را انتخاب کنید که به هنگام در دست گرفتن باعث نشود که زیور آلاتی که در دستانتان است دیده نشود. و نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که دسته گلتان را مطابق با اندامتان هماهنگ کنید، اگر شما ریزنقش با قدی کوتاه هستید بهتر است به سراغ مدل دسته گل آبشاری نروید.

دسته گل عروس و هماهنگی با اندام عروس

از ریسک کردن نهراسید

برای خاص بودن همیشه باید ریسک کرد، پس اگر اهل ریسک هستید به شما پیشنهاد میکنیم که ترکیب میوه های خشک، ربان و مروارید را نیز در دسته گلتان امتحان کنید. نترسید ، اگر آرایشی زیبا برای آن در نظر گرفته شود این ترکیبات جلوه بسیار زیبایی خواهد داشت.

نقش مکان عروسی در انتخاب دسته گل عروس

شاید این قسمت برایتان کمی عجیب باشد و با خود بگویید که دیگر دسته گل عروسی چه ربطی به مکان عروسی دارد!! اما باید بگوییم که حتی مکان عروسی نیز در انتخابتان نقش خواهد داشت، اگر جشن عروسی شما در فضای باغ برگزار می شود شما می توانید از انواع گلهایی که دارای عطر و بو هستند استفاده کنید و به نوعی با فضای باغ هماهنگ باشید اما اگر عروسی شما در مکانی بسته مانند خانه و یا تالار برگزار می شود بهتر از انواع گلهای بدون عطر را انتخاب کنید.

انتخاب دسته گل عروس متناسب با مکان عروسی

 

مدل دسته گل عروس ۲۰۱۷

مدل دسته گل عروس 2017

دسته گل عروس 2017

دسته گل عروسی

دسته گل عروس

دسته گل عروس 2017

یک نظر

یک نظر

  1. Pingback: برای داشتن دسته گل عروس متفاوت و خاص این مطلب را بخوانید - دسته گل عروس

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا