گالری

نمونه هایی از ژست عکاسی عروس و داماد

قبل از رفتن به آتلیه و باغ برای عکاسی ، حتما نمونه هایی از ژست عکاسی عروس و داماد را ببینید و حتی بعضی ژست ها را از قبل تمرین کنید.

یک عکس خوب و زیبا و ماندگار ، تنها محصول عکاس نیست ، شما هم باید با عکس همکاری کنید تا بتواند ایده ای را که در سر دارد اجرا کند . پس قبل از رفتن به آتلیه و یا باغ برای عکاسی ، حتما نمونه هایی از ژست عکاسی عروس و داماد را ببینید و حتی بعضی ژست ها را از قبل تمرین کنید تا در زمان عکسبرداری هم کار عکاس راحت تر شود و هم شما کمتر خسته شوید و در نتیجه عکسهایی زیبا و طبیعی داشته باشید.

نمونه ای از ژست عکاسی عروس و داماد

ژست عکاسی عروس و داماد

بعد از اینکه قرن ها از اختراع دوربین می گذرد و تمام مردم دوربین را می شناسند و دیگر تمام گوشی های همراه هم دارای دوربین قابل قبولی هستند، بعضی از اصطلاحات در بین مردم کاملا شناخته شده است. بعضی عکسها هستند که به عکسهای یهویی و یا در لحظه شناخته می شوند که معمولا به تصویر کشیدن صحنه ای است بدون آنکه کسی از گرفتن عکس با خبر باشد و معمولا هم عکسهایی زیبا و دوست داشتنی هستند چون همه کسانی که در عکس حضور دارند خود بی آلایششان هستند. اما ژست عکاسی به مدلها و فیگورهایی گفته می شود که معمولا عکاس از شما می خواهد که بگیرید تا عکس دلخواه گرفته شود. این عکسها کاملا آگاهانه و با چیدمان و ترکیبات تصویری از قبل تعیین شده است.

 ژست عکاسی به مدلها و فیگورهایی گفته می شود که معمولا عکاس از شما می خواهد که بگیرید تا عکس دلخواه گرفته شود.

ژست عکاسی برای عروس و داماد امروزه بسیار مهم است تا حدی که حتی در کنار عکاس یک نفر وجود دارد که ژست ها را طراحی میکند عکاس عروس و داماد

ژست عکاسی برای عروس و داماد امروزه بسیار مهم است تا حدی که حتی در کنار عکاس یک نفر وجود دارد که ژست ها را طراحی میکند و به اصطلاح پوزر عروس و داماد است. عکاسی برای عروس و داماد به گونه ای خلق عکسهایی داستان گونه و روایت دار است و سعی می شود محیط اطراف هم به خوبی طراحی شود تا عکسهایی زیبا و رویایی خلق شود. بد نیست که شما هم به عنوان عروس و داماد قبل از زمان عکاسیتان برای عروسی، با جستجویی در اینترنت ژستهایی را برای عکاسی ببینید تا در آن روز آمادگی بهتری داشته باشید. از عکاستان بخواهید که عکسهای درلحظه و یهویی نیز از شما ثبت کند، زیرا در آن عکسها شما رهاترین حالت وجودی خودتان هستید.

عکاسی از پشت تور عروس

عکاسی تکی از داماد 

نمونه ای از عکاسی از پشت تور عروس

عکاسی از عروس و داماد در ساحل

نمونه ای از ژست عکاسی عروس و داماد

 

2 دیدگاه

2 Comments

  1. Pingback: تمام آنچه که عروس و داماد برای بهتر برگزار کردن مراسم عروسی باید بدانند! - مراسم عروسی

  2. ایمان

    اسفند ۲۹, ۱۳۹۶ at ۹:۱۴ ب.ظ

    بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا