آرایش عروس

ناخن شیشه ای مدلی پیشنهادی برای ناخن عروس خانمها

برای آنکه عروسی باشید که در شب عروسی بدرخشید به جزئی ترین چیز ها هم بسیار اهمیت بدهید . یکی از این جزئیات ناخن عروس است که بسیار اهمیت دارد.

برای آنکه عروسی باشید که در شب عروسی بدرخشید و خاص باشید که تا چند سال از خاطرها نروید باید به کوچکترین و جزئی ترین چیز ها هم بسیار اهمیت بدهید . یکی از این جزئیات ناخن عروس است که بسیار اهمیت دارد مخصوصا زمانی که داماد حلقه به دست عروس می کند ناخن عروس بسیار به چشم می آید.

ناخن شیشه ای از مدلهای پیشنهادی برای ناخن عروس

این مدل از ناخن برای اولین بار توسط شخصی به نام ” ایونگیون پارک ” ابداع شد، این خانم برای آنکه ناخنهایی درخشنده تر و جذاب تر داشته باشد زرورق های براق شکلات را تکه تکه کرد و بر روی ناخن هایش چسباند. حال که این سبک ناخن به عنوان ناخن شیشه ای شناخته شده و به روش های مختلفی استفاده می شود الهام گرفته از همان خانم اهل کره جنوبی می باشد.

طراحی ناخن عروس جزو مراحل آرایش عروس محسوب می شود و این طرح می تواند برای ناخن عروس نیز جذاب باشد پس بد نیست که با نحوه انجام این طراحی آشنا شوید :

ناخن شیشه ای پیشنهادی برای مدل ناخن عروس

چگونگی طراحی ناخن شیشه ای

ابتدا صفحه ناخن را با استفاده از کرم و یا روغن چرب کنید.بعد از آنکه مطمئن شدید ناخنها و پوست اطرافش به خوبی نرم شده با یک پد الکلی چربی اضافی صفحه ناخن را پاک کنید. حال یک لایه لاک بی رنگ و یا base coat بر روی ناخنها بزنید، اینکار باعث می شود که از آسیب دیدگی ناخن جلوگیری شود.در ادامه رنگی را که برای پایه دوست دارید انتخاب کنید و بر روی ناخن بزنید.زرورقهایی برای ناخن در رنگهای مختلف وجود دارد، با قیچی آن را به صورت مثلثهایی در سایزهای مختلف ببرید و با موچین و یا یک پنس این مثلثها را بر روی سطح ناخنتان قرار دهید و در نظر داشته باشید که کل سطح ناخن را نپوشاند و در انتهای کار برای آنکه این مثلثها در جای خود بماند یک لایه برق ناخن بر روی خانهایتان بزنید و برای ماندگاری بهتر از top coat استفاده کنید.

مدلهایی پیشنهادی برای ناخن عروس

 

یک نظر

یک نظر

  1. فاطیما

    مهر ۱۸, ۱۳۹۶ at ۲:۰۸ ق.ظ

    خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت زیبا

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا