گالری

مدل های لباس عروس ۲۰۱۷

لباس عروس لباسی است که عروس در مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد به تن می‌کند. نمونه ای از برترینهای لباس عروس ۲۰۱۷ را برایتان آورده ایم.

لباس عروس لباسی است که عروس در مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد به تن می‌کند. نمونه ای از برترینهای لباس عروس ۲۰۱۷ را برایتان آورده ایم.

 

مدل لباس عروس

رسم پوشیدن لباس عروس به رنگ سفید، به انگلستان در دوره ملکه ویکتوریا بازمی‌گردد.

با وجود فراگیر شدن رنگ سفید در برخی از کشورها، عروس‌های هندی، چینی، ویتنامی و ژاپنی همچنان از رنگ‌های ملی خود برای لباس عروس استفاده می‌کنند.

لباس عروس سفید

لباس عروس ۲۰۱۷

لباس عروس ۲۰۱۷

  لباس عروس

مدلهای ۲۰۱۷

لباس ۲۰۱۷

نکاتی برای خرید لباس عروس

مدلهای ۲۰۱۷

مدلهای لباس عروس

نکات مهم :

  • به بالاتنه لباس عروسی که می‌خواهید بخرید خوب دقت کنید. بالاتنه‌های خیلی تنگ، ممکن است اندام شما را بزرگ نشان بدهند و این چندان جالب نیست. سفیدی لباس عروس به اندازه کافی شما را مرکز توجه قرار می‌دهد. لازم نیست زیاده‌روی کنید.
  • از قدیم‌ها در ذهن بیشتر ما لباس عروس سفید بوده است ولی خیلی هم به این قانون نانوشته اعتماد نکنید. اگر سری به مزون‌های دوخت لباس‌ عروس بزنید، می‌بینید که بدتان نمی‌آید، لباس عروس‌هایی با رنگ کرم، نباتی و حتی بژ سفارش دهید. بد نیست رنگ این لباس عروس‌ها را هم روی پوست‌تان امتحان کنید. شاید شما در یک لباس عروس کرم خیلی زیباتر از یک لباس عروس سفید به‌نظر برسید. دقت کنید اگر لباس عروس‌تان را در این رنگ‌ها انتخاب می‌کنید، حتما باید تورتان را هم در همین مایه‌ها و تونالیته‌‌های رنگی انتخاب کنید.
  • شاید شما در تلویزیون فیلم عروسی «پرنسس دایانا» همسر ولیعهد انگلیس را دیده‌ باشید كه لباس عروسی‌اش چند متر دنباله داشت ولی این فقط یك عروسی تشریفاتی و تبلیغاتی بوده است كه چند نفر فقط برای حمل دنباله این لباس عروس استخدام شده بودند. شما می‌خواهید در جشن ازدواج‌تان راحت باشید و بتوانید با آسایش این سو و آن سو بروید. پوشیدن چنین لباس‌هایی فقط دست و پای شما را می‌بندد و اجازه نمی‌دهد در این شب رویایی راحت باشید. لباس عروسی را انتخاب كنید كه در آن اول از همه احساس راحتی كنید.
یک نظر

یک نظر

  1. سایه

    تیر ۲۶, ۱۳۹۶ at ۱:۱۶ ب.ظ

    عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا