اکسسوری

در انتخاب کفش داماد به این نکات توجه کنید!

در انتخاب کفش داماد، باید به نوع کت و شلوار، کمربند و پوشش داماد توجه شود و با توجه به رنگ و نوع کت و شلوار و لباس های داماد نوع کفش را باید انتخاب کرد.

در انتخاب کفش داماد باید به نوع کت و شلوار، کمربند و پوشش داماد توجه شود و با توجه به رنگ و نوع کت و شلوار و لباس های داماد نوع کفش را باید انتخاب کرد.

کفش قسمتی از مهمترین پوشاک انسان است که علاوه بر زیبایی ظاهری ای که به انسان میدهد نقش مهمی نیز در سلامت جسم انسان دارد. برای خرید کفش علاوه بر زیبایی و شیک بودن آن که یکی از اولویت های خرید است باید به راحتی پا در کفش نیز اهمیت زیادی داد چرا که اگر پای شما در آن راحت نباشد بدن شما دچار آسیب دیدگی هایی همچون درد انگشتان پا، تاول، کمر درد و عوارض های دیگر خواهید شد. پس اولویت خریدتان اول راحتی کفش باشد و دومین اولویت زیبایی و شیک بودن کفش.

کفش دامادکفش داماد

اولین نکته ای که در انتخاب رنگ کفش داماد باید به آن توجه کنید هماهنگی با رنگ کت وشلوارتان است. زیباترین کفش اگر با رنگ کت وشلوارتان هماهنگ نباشد بی ارزش است .

رنگهای کلاسیک:

سه رنگ مشکی، قهوه ای و زرشکی تیره رنگ های سنگین و کلاسیک در کفش های مردانه هستند. کفش با رنگ مشکی را با مشکی و سرمه یی، آبی و طوسی هماهنگ بکنید. کفش قهوه یی با رنگ های قهوه یی و کرم و شیری و یشمی بسیار هماهنگ است. در ضمن رنگ های قهوه یی با توجه به تنوعی که دارند، در استفاده با سرمه یی و طوسی نیز هماهنگ هستند.

کفش مردانه

کفش مردانه

کفش های آکسفورد:

کفش های اکسفورد(Oxford)  به تمام کفش های بند دار گفته می شود. کفش های آکسفورد زیبا و شیک هستند. این مدل کفش مناسب برای کت و شلوار است و برای استفاده با شلوار های نیمه اسپرت یا جین  پیشنهاد نمی شود. این مدل کفش برای گونه های مختلف انگشت پا مانند پاهایی با انگشتان صاف یا انگشتان کلاهی شکل و حتی مدل پاهای خشن مناسب است. کفش های آکسفورد به رنگ مشکی و زرشکی متمایل به مشکی(کوردوان) و قهوه یی وجود دارد. به طور کلی از چرم جیر و چرم های نامتعارف جهت تولید این کفش استفاده نمی شود. استفاده کفش های آکسفورد با یک کت و شلوار رسمی می تواند خیلی زیبا و مردانه باشد. بستن بند این کفش به صورت ساده می تواند بهترین و شیک ترین حالت برای استفاده از آن باشد.  

کفش دامادی

آقایان قد بلند:

آقايان قد بلند توجه داشته باشند به جاي کفش‌هاي نوک تيز، کفش‌هاي پنجه‌گرد به پا کنند تا متناسب‌تر به نظر برسند.

یک نظر

یک نظر

  1. آرامگاه عشق

    تیر ۲۸, ۱۳۹۶ at ۷:۰۹ ب.ظ

    سلام قشنگ بود مرسی

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا