عروس

پیش از انتخاب لباس عروس به این نکات توجه کنید!

خرید لباس عروس کاری سخت و زمان بر است. شما به زمان طولانی نیاز دارید تا لباسی کاملاً ایده آل را بیابید که این کار، خود نیازمند پرو دهها لباس مختلف خواهد بود

خرید لباس عروس کاری سخت و زمان بر است. شما به زمان طولانی نیاز دارید تا لباسی کاملاً ایده آل و قالب تنتان را بیابید که این کار، خود نیازمند پرو دهها لباس مختلف خواهد بود و تازه پس از آن نوبت به انتخاب اکسسوری می رسد که آن نیز کار دشواری است. پس شما باید از قبل برای این خرید مهم و زمان بر آمادگی پیدا کنید تا کارها مطابق میل و سلیقه تان پیش رود:

لباس عروسلباس عروس

بودجه:

مقدار بودجه ای که برای خرید لباس عروس در نظر دارید را کنار بگذارید. البته بد نیست اگر مقداری هم برای احتیاط به آن بیافزایید تا اگر لباس بهتری از آنچه در نظر دارید یافتید، آمادگی خرید آن را داشته باشید.

محل خرید:

بسیار جستجو کنید و حتماً از اینترنت در جستجوی خود بهره بگیرید. به دنبال مغازه های محل عرضۀ لباس عروس در شهر خود بروید و اگر بتوانید سفر کنید، سعی کنید مغازه هایی را که دوست دارید در شهرهای دیگر پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که لیستی از نام فروشگاه ها داشته باشید؛ زیرا مطمئنا وقت ندارید تا بیش از ۲۰ فروشگاه مغازه لباس عروس را ببینید.

از تجربۀ دوستان و آشنایان استفاده کنید.

فروشگاه لباس عروسفروشگاه لباس عروس

زمان خرید:

در حقیقت هر چه زمان خریدتان به زمان مراسم نزدیکتر باشد بهتر است. وقتی لباستان را خریدید، یک بار سنگین از روی دوشتان برداشته می شود. سعی کنید حتماً در ابتدای روز برای خرید بروید زیرا خرید در پایان روز یا شب می تواند خسته کننده و نامطلوب باشد.

همراه:

با کسانی به خرید بروید که با آنها راحتید. اما شما نباید بیش از ۳ نفر همراه داشته باشید تا به دلیل کثرت نظرات، از هدفتان منحرف نشوید. در این صورت احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. مهم تر از همه، با افرادی همراه شوید که احساس و سلایق شما را می دانند و خود نیز انسان هایی شاد و سرزنده هستند، زیرا آنها عقیده خود را صادقانه بیان می کنند و به شما می گویند که آیا لباس نشان دهنده شخصیت شماست یا خیر.

خرید لباس عروسخرید لباس عروس

توجه به مدل مو و اکسسوری:

همه ما در مورد لباس عروسی فکر می کنیم. هنگامی که به دنبال لباس عروسی خود هستید، مدل موهای خود را شبیه به آنچه که در روز عروسی خود می خواهید، در نظر بگیرید.

بنابراین شما یک ایده جامع از نگاه نهایی خود را برای روز مراسم دارید.

سخت گیر نباشید!

اگر لباس عروسی پیدا کرده اید که همیشه آرزویش را داشته اید، واقعا بیشتر از حد فوق العاده است! اما اگر دقیقا همان چیزی را که میخواهید پیدا نکنید، سعی کنید نظرتان باز باشد و چیز دیگری را جستجو کنید. یک شانس عالی وجود دارد که شما بتوانید لباس جدیدی پیدا کنید

اگرچه این چیزی نیست که شما انتظارش را داشتید.

لباسها را با دیدن قضاوت نکنید، زیرا تن خور آنها بسیار متفاوت خواهد بود.

مدل لباس عروسمدل لباس عروس

خرید آنلاین:

خرید یک لباس آن هم لباس عروس از اینترنت، به هیچ وجه ایده خوبی نیست. زیرا برای شما امکان پرو و اندازه گیری آن وجود ندارد. اما برخی از دختران تصویر خاصی در ذهن خود در مورد لباس دارند و ممکن است عکس هایی در وب سایت ها ببینند که کاملاً مشابه هم باشند،

بنابراین خرید لباس آنلاین، وسوسه است.

خرید آنلاین لباس عروسخرید لباس

اندازه گیری دقیق:

هرگز لباسی کوچکتر یا بزرگتر از اندازه خود نخرید. لباسی را بخرید که اکنون مناسب شماست. می دانید که وزن شما ممکن است از زمان خرید لباس تا شب عروسی متفاوت باشد.

پرو نهایی لباس باید دو هفته قبل از عروسی انجام شود.

پرو لباس عروساندازه گیری لباس عروس

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا