عروس

پیشنهاداتی برای لباس خواستگاری به عروس خانمها

مسلما لباس خواستگاری هم یکی از دغدغه های مهم خانمهایی است که همیشه بزرگترین سوالشان در زمان شرکت در جشن و مهمانی ” چی بپوشم ” است.

مسلما لباس خواستگاری هم یکی از دغدغه های مهم خانمهایی است که همیشه بزرگترین سوالشان در زمان شرکت در جشن و مهمانی ” چی بپوشم ” است. در ادامه ست های مختلف را برای سلیقه های مختلف آورده ایم تا بتوانید با آرامش بیشتری لباس این روز مهم را انتخاب کنید.

پیشنهاداتی برای لباس خواستگاری

کلاسیک پوشها

اگر از آن دسته افراد هستید که اغلب کلاسیک پوش هستید و لباسهایی ساده اما شیک را میپسندید،پیشنهاد ما ترکیبی از سه رنگ خنثی اما شیک سفید، مشکی و طوسی است که در کنار هم تصویر یک عروس باسلیقه را می‌سازند.

دخترخانم‌هایی که دوست دارند لاغر به نظر نرسند با استفاده از رنگ سفید شومیز و پلیسه‌های بالای دامن موفق می‌شوند سایزشان را بزرگ‌تر نشان دهند.

لباس خواستگاریلباس روز خواستگاری

عکس لباس خواستگاریکت و دامن

اگر دارای روحیه ای شاد و پرانرژی هستید

اگر سبک مورد علاقه تان ترکیب رنگهای شاد و پر انرژی است. پیشنهاد ما برای لباس خواستگاری تان ست هایی با رنگهای جسورانه و هنری است.

 

تیپ خواستگاری دخترلباس روز خواستگاری

راحت پوش

اگر جزو آن دسته هستید که لباسهایتان از سبکی مینیمال و راحت پیروی میکنند بهتر است که در روز خواستگاریتان هم از سبک خودتان پیروی کنید تا راحت تر و بدون استرس این روز به خصوص را از سر بگذرانید.

لباس مناسب بله برونپیراهن ساده

اگر عروسی کم سن و سال هستید

برای عروسهای کم سن و سال که ریز نقش هم هستند پیشنهاد میکنیم که از پیراهنهایی فانتزی و پر نقش استفاده کنند، اگر هم دوست دارند از ست هایی غیر از پیراهن استفاده کنند به یاد داشته باشند لباسی را انتخاب کنند که آنها را بزرگتر از سنشان نشان ندهد.

عکس لباس خواستگاریپیراهن فانتزی

لباس روز خواستگاری دخترانهلباس روز خواستگاری

برای خواستگاری چی بپوشم

اگر کمی اضافه وزن دارید

اگر کمی اضافه وزن دارید و دوست دارید در این روز به خصوص لاغرتر به چشم بیایید سراغ کت و دامن بروید.با انتخاب رنگهای تیره تر لاغرتر به نظر می آیید.

لباس روز خواستگاری پوشیدهکت و دامن

شلوار دوستها

کسانی هستند که انتخاب اولشان در لباس بلوز و شلوار است. اگر در شلوار احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری دارید برای این روز هم میتوانید ستهایی شیک و بی نظیری را انتخاب کنید.

لباس روز خواستگاری دختربلوز و شلوار مجلسیست لباسلباس روز خواستگاری

ست لباس روز بله برونبلوز و شلوار

 

پیراهنهای همیشگی

شاید هم ترجیح بدهید که پیراهن بپوشید تا مطمئن باشید که همه چیز با هم هماهنگ است و نگران ست شدن بلوزتان با دامن و شلوار نشوید. پیراهن های ساده و زیبا که خیلی هم مجلسی و پر زرق و برق نباشند میتوانند انتخاب های خوبی برای این روز باشند.

پیراهن خواستگاریپیراهن خواستگاری

پیراهن زنانهپیراهن

 

لباس پوشیده برای روز خواستگاریکت و پیراهن

ست لباس زنانهپیراهن خواستگاری

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا