آرایش داماد

نکاتی مهم درباره مدل ریش برای دامادهای علاقه مند به ریش

مدل ریش هم به اندازه مدل مو برای آن دسته از دامادها که علاقه دارند حتما ریش داشته باشند مهم است.اگر تصمیم دارید ریش داشته باشید به فرم صورتتان دقت کنید

مدل ریش هم به اندازه مدل مو برای آن دسته از دامادها که علاقه دارند حتما ریش داشته باشند مهم است. اگر تصمیم دارید که در جشن عروسیتان ریش داشته باشید حتما به فرم صورتتان دقت کنید و اگر تا به حال هیچ وقت ریش نداشتید بهتر است به همان صورت همیشگی در جشن ظاهر شوید.

فرم صورتتان را بیابید

با کمی توجه به فرم پیشانی، گونه ها، خط فک و طول صورت تان می توانید فرم صورت خود را بیابید.

فرم صورتفرم صورت

مدل ریش مناسب صورت گرد و بیضی

اگر صورت بیضی شکلی دارید، بسیار خوش شانس هستید زیرا می توانید مدل های مختلف ریش و سبیل را امتحان کنید. تنها کافی است که ریش تان را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید.
 مدل ریش 
اما از میان تمام مدل ریش هایی که به صورت شما می آید، پیشنهاد ما به شما این است که مدلی کلاسیک را انتخاب کنید زیرا هیچگاه از مد نمی افتد. به عنوان مثال ریشی که از خط فک تان آغاز می شود و تا چانه و دور لب تان می آید می تواند گزینه خوبی برایتان باشد.
این را هم دقت کنید که اندازه ریش تان نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد.

ریش مناسب صورت مستطیل

افردی که صورت مستطیلی دارند، فرم صورت شان کشیده تر از دیگران است، به همین دلیل ریش های بلند را، که صورت را کشیده تر نشان می دهد، نباید انتخاب کنند. برای این فرم صورت بهتر است که ریش در قسمت های خط فک یا پهلوی صورت بیشتر باشد تا تمرکز را از درازای صورت برداشته و بر پهنای صورت بیاندازد و آن را بلندتر نشان دهد.
مدل ریش با فرم صورت مستطیلریش با فرم صورت مستطیل
از آنجا که صورت شما کشیده است، برای ایجاد تناسب باید روی دیگر اعضای صورت تان تمرکز کنید. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ریش در دو طرف صورت تان به خوبی رشد کند.

ریش مناسب صورت مثلثی

برای صورت های مثلثی که درست برعکس صورت های قلبی شکل هستند،  باید تمرکز را از گونه ها برداشت.
ریش با فرم صورت مثلثی،لوزی و بیضی
ریش با فرم صورت مثلثی،لوزی و بیضی
ساده ترین راه برای این کار سبیل گذاشتن است. این کار باعث می شود که توجهات از پایین صورت به سمت بالای آن کشیده شود. از گذاشتن ریش روی گونه هایتان، به این دلیل که آنها را پهن تر نشان می دهد، نیز به شدت خودداری کنید.

ریش مناسب صورت گرد

اگر با فرم صورت گرد، ریشی بلند و پرپشت داشته باشید، صورتی شبیه به توپ پیدا خواهید کرد. برای جلوگیری از این وضعیت، بهتر است که روی زاویه های مختلف صورت تان تمرکز کنید.
ریش با فرم صورت گرد،بیضی و مربع
ریش با فرم صورت گرد،بیضی و مربع
صورت های گرد با ریش های مستطیلی شکل جور در می آیند، به همین دلیل باید ریشی که در قسمت گونه ها کوتاه و هر چه به سمت پایین تر می آید بلندتر می شود را انتخاب کنید. این مدل، چانه شما را پهن تر نشان می دهد.

ریش مناسب صورت قلبی

افرادی که فرم صورت قلبی دارند می توانند از ریش به عنوان راهی برای پهن تر نشان دادن چانه شان استفاده کنند اما این کار دقت بالایی می خواهد زیرا یک قدم اشتباه صورت را لاغرتر از قبل نشان خواهد داد.
ریش مناسب با هر فرم صورتی

ریش مناسب با هر فرم صورتی

برای این منظور بهتر است که برای دو طرف صورت تان ته ریش و برای چانه، ریش کوتاه را انتخاب کنید. کمی سبیل نیز می تواند عمق و حجم بیشتری به فرم صورت تان دهد.

ریش مناسب صورت مربعی

افرادی که صورت مربعی شکلی دارند نیز باید در انتخاب ریش و سبیل احتیاط کنند. ریش مربعی شکل و زاویه دار با فرم صورت شما تناسبی نخواهد داشت. برای جذابیت بیشتر، باید فرمی مستطیل شکل را انتخاب کنید. با این کار تمرکز را به سمت چشم هایتان می برید و بر جذابیت تان می افزایید.

ریش با فرم صورت مربعی و بیضیریش با فرم صورت مربعی و بیضی

ریش مناسب صورت لوزی

آقایانی که صورت لوزی شکل دارند، گونه هایی پهن اما پیشانی و چانه های باریک تری دارند. برای این که تناسب را در صورت شان برقرار کنند باید به کمک ریش به چانه هایشان حجم دهند.
اما آنچه باید بدان توجه کنید، اندازه ریش تان است. از بلند کردن آن در قسمت چانه به شدت بپرهیزید.
ریش با فرم صورت لوزی و بیضیریش با فرم صورت لوزی و بیضی
اگر سبیل دارید سبیل تان هم باید مانند ریش تان کوتاه باشد تا تناسب لازم را ایجاد کند.

دو مدل ریش متناسب با هر فرم صورت

ریش مناسب با هر فرم صورتیریش مناسب با هر فرم صورتی
ریش مناسب با هر فرم صورتیریش مناسب با هر فرم صورتی

دو مدل مناسب صورتهای مربع و بیضی

ریش کوتاه به همراه سبیلریش کوتاه به همراه سبیل

چند مدل ریش ۲۰۱۷

مدل ریش 2017ریش بلند

مدل مو و ریش ۲۰۱۷

ریش کوتاه

مدل سبیل و ریش ۲۰۱۷

ریش مناسب صورت مربع و بیضی
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا