گوناگون

چگونه جشن عروسی را خاص برگزار کنیم

از رویا تا واقعیت همیشه در جشن عروسی خاص بسیار فاصله است اما این به این معنی نیست که شما نمیتوانید جشن ازدواجتان را به رویاهایتان نزدیک کنید.

از رویا تا واقعیت همیشه در جشن عروسی بسیار فاصله است اما این به این معنی نیست که شما نمی توانید جشن ازدواجتان را به رویاهایتان نزدیک کنید و مراسم رویایی نداشته باشید. کافیست برای یک جشن عروسی خاص برنامه ریزی کنید و با آرامش هر چه تمام برنامه های خود را پیش ببرید.برای برنامه ریزی درست مقاله زیر را با دقت مطالعه کنید:

حفظ آرامش

حتی کلمه جشن عروسی هم برای همه یادآور سیل عظیمی از کارهای مختلف است.اما نگران نباشید و هیچ گونه استرس را به ذهن خود راه ندهید چرا که این روزها دیگر تکرار نخواهد شد پس سعی کنید از انجام امور لذت ببرید و با روحیه ای سرشار از انرژی این مراسم را برگزار کنید.

 

جشن عروسی خاصجشن عروسی خاص

انتخاب سالن مناسب

انتخاب سالن یا تالار مناسب برای مراسم از جمله مواردی است که با میزان هزینه ای که در نظر گرفته اید رابطه مستقیم دارد لازم نیست خیلی سخت بگیرید کافیست از کیفیت غذا و فضای کافی برای مهمان ها مطمئن شوید.

سالن رویاییسالن عروسی

رزرو کردن آتلیه

عکس ها مهمترین یادگارهای روز عروسی محسوب میشوند پس در انتخاب آتلیه دقت کنید و مطمئن شوید که سبک کار آتلیه با سلیقه شما همخوانی دارد.

روز عروسی خوشحال باشید و نگران هیچ چیز نباشید تا این خوشحالی به لنز دوربین نیز منعکس شود.

اتلیه عروسیآتلیه عروس

رزرو کردن آرایشگاه

چند هفته قبل از مراسم از آرایشگر خود بخواهید که شمارا مانند روز عروسیتان آرایش کند تا یک امتحانی کرده باشید که اگر موردی نیاز به تغییر یا اصلاح داشت ، پیش از عروسی از آن آگاه باشید.مزیت اینکه دو تا سه ماه قبل همه ی این کارها را انجام دهید این است که اگر از آرایش ، رنگ مو یا مدل موهایتان راضی نبودید ،فرصت تغییر و امتحان دوباره را دارید.

آرایشگاه عروس

 

هماهنگ کردن گروه موسیقی زنده

بهترین روز زندگی شما قطعا برای دیگران هم روز خوبی خواهد بود موسیقی زنده تاثیر زیادی در کیفیت جشن عروسی دارد و اگر گروه موسیقی با کیفیتی را در نظر گرفته باشید قطعا خاطره خوبی را در ذهن همه مهمانانتان رقم خواهید زد و جشن عروسی خاص خواهید داشت.

موزیک عروسی

انتخاب ساقدوش ها و هماهنگی

نزدیک ترین دوستانتان را برای ساقدوشی انتخاب کنید چرا که قرار است که به شما حسابی خوش بگذرد.هماهنگی لباس ها را چند هفته قبل از روز عروسی برقرار کنید تا در روز عروسی درگیر این مسایل نشوید.هیچ قانون یا بایدی در مورد انتخاب لباس ساقدوش ها وجود ندارد. شما میتوانید از لباس های کلاسیک برای ساقدوش ها استفاده کنید یا میتوانید کمی مدرن تر باشید و لباسی را انتخاب کنید که تا مدت ها برای شما خاطره شود.

به حرف های ساقدوش ها توجه کنید ولی مطمئن شوید که تصمیم گیرنده ی نهایی شمایید.

 

ساقدوشساقدوش عروس

خریدهای ضروری

خرید عروسی یکی از ماندگارترین خریدهای شما محسوب میشود لازم نیست خیلی ولخرجی کنید اما با رویاهایتان هم خیلی فاصله نگیرید این لوازم برای شما همیشه یادگار خواهد بود از دیگران مشورت بگیرید اما در نهایت سلیقه خودتان را اعمال کنید.

خرید عروسیخرید عروسی

کارت  دعوت عروسی

برای مراسم عروسی دقیقا یک ماه قبل از تاریخ عروسی باید لیست نهایی مهمان های دو طرف را آماده کرده باشید تا به موقع کارت سفارش بدهید.

برای مراسم کوچکتر هم از یک هفته قبل لیست را تهیه کنید تا بتوانید با همه تماس بگیرید.

کارت عروسیکارت عروسی

روز عروسی

شب قبل از عروسی زود به رختخواب بروید چرا که روز پر مشغله ای را در پیش دارید.حتما صبحانه میل کنید.همه وسایل مورد نیازتان را در ماشین قرار دهید استرس نداشته باشید و تا میتوانید خوشحال باشید چرا که این روز تکرار نخواهد شد.

عروس و دامادعروس و داماد

چند مدل خاص از کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسیکارت دعوت عروسی

کارت عروسی

کارت عروسیکارت دعوت

کارت دعوت

کارت عروسی

کارت عروسی خاص

کارت عروسی جدید

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا