داماد

نکات ویژه در انتخاب کت شلوار تابستانی برای آقا دامادها

گرمای فصل تابستان ایجاب میکند که داماد برای انتخاب کت و شلوارش کمی سخت گیرتر باشد و به غیر از معیار مد روز بودن ، کت و شلواری مناسب فصل انتخاب کند.

گرمای فصل تابستان ایجاب میکند که داماد برای انتخاب کت و شلوارش کمی سخت گیرتر باشد و به غیر از معیار مد روز بودن ، کت و شلواری مناسب فصل انتخاب کند.

در ادامه چند مدل برای کت و شلوار دامادی در فصل تابستان پیشنهاد می دهیم :

۱- کت و شلوار به همراه پاپیون

در عروسی‌هایی که در تابستان برگزار می‌شود کمتر نیاز است که کت و شلوار مشکی را با پاپیون باهم ست کنید. اما این لباس مردانه یکی از رسمی‌ترین و در عین حال شیک‌ترین پوششی است که می‌توانید انتخاب کنید. البته اگر تمایل ندارید کت و شلوار مشکی بپوشید پیشنهاد بعدی ما به شما رنگ سرمه‌ای است.

 

کت شلوار تابستانی داماد

کت شلوار سرمه ای

۲- کت و شلوار دو تکه

یک انتخاب ساده پوشیدن کت و شلوار دو تکه است که ممکن است از آن برای رفتن به محل کار خود نیز استفاده می‌کنید. فقط در انتخاب پارچه کت و شلوار دقت کافی را داشته باشید که از جنس‌های نخی و یا کتان باشد؛ چرا که هوا به خوبی در آن جریان خواهد یافت.

کت شلوار داماد

کت شلوار تابستانی

کت شلوار دو تکه

۳- کت و شلوار سه تکه انتخابی هوشمندانه

یکی از هوشمندانه‌ترین انتخاب‌هایی که برای لباس دامادی می‌توانید داشته باشید، پوشیدن کت و شلوار سه تکه است. چنانچه دمای هوا به قدری بالا رفت که امکان تحمل دما را نداشتید می‌توانید کت را در آورید.

کت شلوار و جلیقه

۴- کت و شلوار شش دکمه ویژه قد بلندها

این نوع کت و شلوار دامادی الزاماتی مانند: قد بلند بودن، خوش استایل بودن و همچنین اندام چهارشانه دارد. اگر این ویژگی‌ها را دارید فرصت را از دست ندهید و یک دست از این مدل کت و شلوار خریداری کنید.

کت شلوار شش دکمه

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا