عروس

چه مدل لباس عروس برای عروسی با شانه های پهن مناسب است؟!

بهترین لباس‌ عروس برای عروس‌هایی با شانه‌های پهن، که مایلند کمترین نگاه به سمت شانه‌هایشان باشد، لباس‌هایی هستند که در قسمت پائینی بدن حجیم می‌شوند.

مدل لباس‌ عروس مناسب برای عروس‌هایی با شانه‌های پهن، که مایلند کمترین نگاه به سمت شانه‌هایشان باشد، لباس‌هایی هستند که در قسمت پائینی بدن حجیم می‌شوند تا با شانه‌های پهن، تعادل ایجاد کرده و آن را همسان با دیگر قسمت‌های بدن نشان بدهند.

 

مدل لباس عروسمدل لباس عروس

انتخاب لباس برای شب عروسی، یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها در طول زندگی هر بانویی محسوب می‌شود.با توجه به تفاوت در اندامها نوع لباسی که برای یک نفر مناسب و زیباست، ممکن است بر تن شخص دیگری آن جذابیت را نداشته باشد. در این مقاله سعی کردیم نظری کارشناسانه به افرادی با شانه‌های پهن و یا شکل بدن مثلثی معکوس (که به شکل V هم معروف است) بدهیم. با پهن‌تر بودن شانه نسبت به کمر و ران، بدنی شبیه به بدن شناگران دارید. ممکن است شما از شانه‌های پهن خود ناراضی باشید اما بهتر است بدانید شانه‌های پهن در صنعت مدلینگ، طرفداران بسیاری دارد زیرا لباس‌ها بر روی چنین اندامی، بسیار خوش فرم و زیبا خواهند ایستاد.

همچنین بسیاری از بازیگران مشهور شانه های پهنی دارند. مانند : پنلوپه کروز ، و بازیگر فرانسوی هیلاری سوانک.

لباس عروسلباس عروس

لباس‌های خود را از میان مجموعه‌هایی با یقه‌ها و آستین‌های مناسب انتخاب کنید زیرا یقه و آستین، نزدیک‌ترین قسمت‌های لباس به شانه‌های شما بوده و تأثیر بسزایی در نحوه نمایش آن دارد. می‌توانید با انتخاب یقه و آستین صحیح، به راحتی به هدف اصلی خود، که توجه کمتر به شانه‌هایتان است، دست یابید.

 مدل ماهی

لباس‌ عروس به فرم (A-Line) و لباس عروس مدل ماهی، از جمله مدل‌‎هایی هستند که در نیمه پائینی خود، حجم دارند. گشادی لباس در قسمت پائینی بدن، تعادلی را با شانه‌های پهن شما ایجاد می‌کند تا کمتر به چشم آیند و زیبایی و تعادل اندام شما را دوچندان سازند. لباس‌های عروس با بُرش قطری و تک شانه نیز توجه چشم را به قسمت پائین تنه‌ی لباس جلب خواهد کرد زیرا ظاهری جذاب و چشم‌نواز ایجاد می‌کند. از طرف دیگر لباس‌های کمر امپراطوری (Empire waist) سبب کاهش دقت به شانه‌های پهن می‌شود.

لباس عروس حریرA-Line

لباس عروس دانتلمدل ماهی

لباس عروس تک شانهتک شانه

یقه هالتری

مدل یقه هالتری دارای بندی است که دور گردن قرار می­گیرد. این مدل برای عروس­ های با شانه­ های پهن جلوه زیبایی دارد. عروس های با قامت ۱۷۰سانتی­متر و بالاتر با انتخاب مدل یقه هالتری خودنمایی می­ کنند.

یقه با بندهای پهن، یقه هفت (V-neck) و لباس‌های یقه دلبری روی تن شما زیبا خواهند بود.

لباس عروس یقه هالترییقه هالتری

لباس عروس یقه Vیقه V

یقه دلبرییقه دلبری

آستین دار

لباس‌ عروس آستین‌دار، توجه کمتری به شانه‌‌ها جلب می‌کنند و اگر افرادی با شانه‌های پهن به لباس آستین‌دار علاقه دارند، بهتر است آستین‌هایی با برش قطری انتخاب کنند زیرا ناحیه شانه را کم حجم‌تر نشان می‌دهد و پائین تنه لباس را بیشتر در برابر چشم‌ها نمایان می‌کند.

لباس عروس آستین دارلباس آستین دار

 

نکات طلایی:

۱- بهتر است تزئینات لباس عروس در ناحیه یقه، کمترین میزان ممکن را داشته باشد تا توجه را به سمت آن جلب نکند. انتخاب درست این است که تزئینات در قسمت پائین تنه لباس شما قرار داشته باشد. اما دقت کنید این تزئینات زیاد نباشند که پائین تنه شما را بزرگتر نشان دهد.

لباس عروس تورتزئینات در پایین تنه لباس

۲- بندهای باریک برای قرار گرفتن لباس بر روی شانه که به بندهای نودل هم معروف هستند، یقه‌های قایقی، یقه‌های مربعی، بندهایی که از شانه پائین افتاده و بر روی بازو قرار می‌گیرند، لباس‌های بدون بند (بجز لباس یقه قلبی)، آستین‌های پف‌دار و آستین‌هایی با برش افقی، از مواردی هستند که  باید در لباس عروسی خود از آن صرف نظر کنید زیرا این موارد، سبب پهن‌تر دیده شدن شانه‌ها خواهد شد.

لباس عروس 2017لباس عروس

لباس‌های با آستین‌های سه ربع بپوشید نه آستین‌های خیلی بلند

آستین سه ربعلباس آستین سه ربع

یک نظر

یک نظر

  1. Pingback: نکات مهم در خرید لباس عروس برای خانوم های قد بلند و قد کوتاه - عکس لباس عروس

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا