آرایش عروس

ناخن شیشه ای مدلی پیشنهادی برای ناخن عروس خانمها

برای آنکه عروسی باشید که در شب عروسی بدرخشید به جزئی ترین چیز ها هم بسیار اهمیت بدهید . یکی از این جزئیات ناخن عروس است که بسیار اهمیت دارد.

برای آنکه عروسی باشید که در شب عروسی بدرخشید و خاص باشید که تا چند سال از خاطرها نروید باید به کوچکترین و جزئی ترین چیز ها هم بسیار اهمیت بدهید . یکی از این جزئیات ناخن عروس است که بسیار اهمیت دارد مخصوصا زمانی که داماد حلقه به دست عروس می کند ناخن عروس بسیار به چشم می آید .

 

ناخن شیشه ای از مدل های کره جنوبی الهام گرفته است که اولین بار توسط «Eunkyung Park» در صفحه شخصی اینستاگرام اش منتشر شد. «Eunkyung Park» به دنبال راهی بود تا ناخن هایش درخشنده تر و جذاب تر از همیشه به چشم آیند، به همین دلیل برای اولین بار پوست های براق شکلات را به تکه های ریزتری برید و آنها را به ناخن های خود چسباند.

 

ناخن شیشه ای مدلی برای ناخن عروس

نحوه انجام طراحی ناخن :

 ناخن عروس

مرحله اول :

برای شروع طراحی باید سطح ناخن ها نرم و مرطوب باشد، به همین دلیل روی آن ها را با استفاده از کرم یا روغن طراحی چرب کنید.

 

مرحله دوم :

پس از چند دقیقه که روغن روی ناخن ها به خوبی جذب شد، با استفاده از یک پد الکلی آن را از روی سطح ناخن ها پاک کنید تا بدون نگرانی از شکستن ناخن ها طراحی ناخن تمیزتر و ماندگارتری داشته باشید.

ناخن شیشه ای مدلی برای ناخن عروس

مرحله سوم :

بیس کت ، سطحی روی ناخن به وجود می آورد که مانند یک مانع بین لاک و سطح ناخن ها عمل کرده و از آسیب دیدگی ناخن ها جلوگیری می کند. از طرفی به سرعت خشک شده و نیاز به فاصله زمان زیادی تا زدن لاک روی ناخن ها ندارد.

 ناخن عروس

مرحله چهارم :

زدن  رنگ لاک پایه

ناخن شیشه ای مدلی برای ناخن عروس

مرحله پنجم :

در این مرحله با استفاده از یک قیچی مثل های کوچکی از سلفون را که از سطح ناخن کوچک  تر باشند بریده و سعی کنید این مثلث ها را در سایزهای مختلفی ببرید تا تنوع و زیبایی بیشتری داشته باشند. دقت داشته باشید که این مثلث ها را بزرگ نبرید تا کل سطح ناخن گرفته نشود.

ناخن شیشه ای مدلی برای ناخن عروس

مرحله ششم :

زدن برق ناخن روی ناخن ها مانند یک چسب عمل کرده و به مثلث های کمک می کند تا بهتر روی ناخن بچسند.

 

مرحله هفتم :

در این مرحله از طراحی ناخن  با استفاده از خلال دندان و یا قلم طراحی خود مثلث های بریده شده خود را روی ناخن ها قرار دهید. بین این مثلث ها نیز کمی  فاصله دهید تا مانند شیشه های شکسته به نظر برسند.

 ناخن عروس

مرحله هشتم :

برای ماندگاری بهتر طراحی ناخن ها روی آن ها تاپ کت زده و ناخن ها را هم براق تر کنید.

ناخن شیشه ای مدلی برای ناخن عروس

 

 ناخن عروس

یک نظر

یک نظر

  1. فاطیما

    مهر ۱۸, ۱۳۹۶ at ۲:۰۸ ق.ظ

    خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت زیبا

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین ها

بالا